Loading...

Grožio paslaugos

Grožio paslaugos

Mūsų tikslas individualiai kiekvienam parinkti ir nepriekaištingai atlikti veido priežiūros programą ar metodą probleminei odai ir klientams, kurie nori užtikrinti bei  pagerinti savo odos  būklės kokybę.

Unavita klinikoje įsikūrusioje grožio oazėje sprendžiamos įvairios odos būklės problemos: aknė, randai, pigmentacija ir netolygus odos atspalvis, rozacija, raukšlės, stangrumą praradusi oda, sausa ir dehidratuota oda, paauglių oda, pasiruošimas bei priežiūra prieš ir po plastinių operacijų.

Procedūras atlieka ilgametę patirtį turinti profesionali kosmetologė, „Odos ministerijos“ įkūrėja Jolita Sičiūnaitė.

Specialistė yra sukaupusi didelę darbo patirtį dirbdama kosmetologe tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėje Karalystėje. Turi ilgamatę patirtį vedant profesionalius, individulius ir grupinius apmokymus bei praktikumus kosmetikams ir kosmetologams Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Klinikoje naudojamos tik inovatyvios ir farmaceutinės (gydomosios) kilmės priemonės, kurios išsprendžia įvairias odos patologijas.

Leiskite sau pasidžiaugti gražia oda be chirurginių, lazerinių ar injekcinių intervencijų, nes mes atradome iš tiesų veikiantį algoritmą ! 

Daugiau apie procedūras www.odosministerija.lt