Loading...

Akcijos

 

 

 

 

 

Atidarymo proga daliname dovanas! Pasinaudokite išskirtine galimybe įsigyti profesionalią burnos higienos procedūrą už itin mažą kainą bei kartu gaukite nemokamą dantų apžiūrą! Dėka gydytojo odontologo atliekamos procedūros dantys taps ne tik švarūs ir atgaus natūralią spalvą, bet ir pagerės burnos kvapas bei sumažės tikimybė susirgti dantų ir dantenų ligomis. Nieko nelaukite ir savo šypsena pasirūpinkite jau dabar! 🙂

Pasiūlymas galioja iki Gruodžio 30 d.
Norėdami užsiregistruoti, skambinkite tel. Nr. +370 652 33547 arba rašykite el. paštu info@unavita.lt.

Širdies patikrinimo programa sportuojantiems

Sportuoji, bėgi maratonuose? Prieš tai įvertink savo širdies galimybes. Šeimyniškių 21A, Vilniuje įsikūrusioje UnaVita Klinikoje atliekama išsami širdies patikrinimo programa sportuojantiems. Programos metu bus nustatyta ar nėra širdies “pertempimo” požymių bei įvertintas Jūsų širdies apkrovimo lygis.

Programą sudaro:

  • Gydytojo kardiologo konsultacija;
  • Širdies ultragarsinė echoskopija;
  • Dozuoto fizinio krūvio mėginys;
  • Kompiuterinė elektrokardiograma.
Programos metu:
  • Surenkami duomenys apie asmens širdies būklę;
  • Nustatoma ar nėra širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimų, širdies laidžiosios sistemos pažeidimų, išeminių pakitimų, gręsiančių širdies ligų;
  • Įvertinamas širdies raumuo, jo pajėgumas, nustatoma širdies vožtuvų būklė, susiaurėjimas (stenozė) ar nesandarumas (regurgitacija), širdies raumens susitraukimo jėga, širdies ertmių dydžiai ir nusilpimo (nepakankamumo) laipsnis;
  • Įvertinamas bendras žmogaus fizinio krūvio pajėgumas, širdies rezervai. Fizinio krūvio testo metu gydytojas įvertina, kaip širdis susitvarko su fiziniu krūviu ir stresu ir leidžia nustatyti koks fizinis krūvis širdžiai būtų geriausias;
  • Esant reikalui, gydytojas gali atlikti papildomus diagnostinius tyrimus, paskirti reikiamą gydymą ir rekomendacijas.

Programą atlieka:
gydytojas kardiologas A. Berūkštis

Programos kaina – tik 150 eur.

Registracija telefonu: +370 699 62732

Išsamūs echoskopiniai tyrimai moterims.
Tyrimo metu įvertinama skydliaukės, krūtų, kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies, inkstų, šlapimo pūslės, aortos būklė. Šį kompleksą rekomenduojame ypač tiems, kurie nori profilaktiškai pasitikrinti savo vidaus organų būklę vieno vizito metu.
Kaina 120€

 Išsamūs echoskopiniai tyrimai vyrams.
Tyrimo metu įvertinama skydliaukės, kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies, inkstų, šlapimo pūslės, aortos, prostatos būklė. Šį kompleksą rekomenduojame ypač tiems, kurie nori profilaktiškai pasitikrinti savo vidaus organų būklę vieno vizito metu.
Kaina 120€

Širdies patikrinimo programa Mini.
Tyrimo metu jus apžiūrės ir konsultuos gydytojas kardiologas, bus atlikta kompiuterinė elektrokardiograma bei širdies ultragarsinė echoskopija.
Kaina 105€

 Širdies patikrinimo programa Maxi.
Tyrimo metu jus apžiūrės ir konsultuos gydytojas kardiologas, bus atlikta kompiuterinė elektrokardiograma, širdies ultragarsinė echoskopija bei duozoto krūvio mėginys.
Kaina 150€

Širdies patikrinimo programa sportuojantiems.
Tyrimo metu jus apžiūrės ir konsultuos gydytojas kardiologas, bus atlikta kompiuterinė elektrokardiograma, širdies ultragarsinė echoskopija, duozoto krūvio mėginys. Papildomai gali būti atliekamas laktato matavimas.
Kaina 150€