Celiulito gydymas: priemonės, kurios padės jį nugalėti

Nuostabi kūno oda tiek moteriai, tiek vyrui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tiesa, ne visada pavyksta tokia džiaugtis. Žinoma, kuo daugiau dėmesio savo kūnui skrisite –  tuo jis bus gražesnis. Tačiau tik norėti – nepakanka. Reikia ir daryti.

Šiuo metu celiulito gydymas galimas labai įvairiais būdais. Visada geriausia yra įtraukti bent kelis. Tokiu atveju efektas bus ne tik geresnis, tačiau ir greitesnis. Aptarsime dažniausius, kurie padeda pasiekti geriausią efektą. Tik reikia – reguliarumo, kadangi po karto arba dviejų – poveikio, deja, tikrai nebus.

1. Judėjimas

Visi puikiai žino, kad judėjimas yra reikalingas mūsų kūnui. Tačiau kai kurie labai tingi kasdien judėti. Nereikia aktyviai sportuoti. Net ir vaikščiojimas gali padaryti stebuklus. Tik reikia išlaikyti reguliarumą. Tai turi tapti Jūsų gyvenimo dalimi.

2. Mityba

Mityba veikia mūsų gyvenimą, mūsų savijautą ir mūsų sveikatą. Reikia maitintis taip, kaip sukurta žmogui. Tai yra, kuo daugiau daržovių, kurios padeda geriau virškinti ir tuo pačiu kurios padės Jums mesti kilogramus ir tuo pačiu sumažinti celiulitą, kuris gali taip varginti.

3. Vanduo

Visi puikiai žino, kad vandenį reikia gerti kasdien. Tačiau ne visi supranta, kad reguliarus jo gėrimas gali padėti sumažinti celiulitą ant kojų. Svarbiausia yra išgerti tinkamą kiekį ir tuo pačiu būtent vandenį, o ne kokius nors kitus skysčius, kurie gali atrodyti kur kas skanesni.

4. Masažas

Visada geriausia eiti pas specialistus, kurie ne tik padeda po procedūros atrodyti gražiau, tačiau taip pat ir geriau jaustis. Internete galima rasti labai daug video, kuriuose žingsnis po žingsnio yra parodoma, kaip reikia tinkamai atlikti masažą, kad poveikis būtų. Dėl to galite prašyti artimo žmogaus, kad jis mokytųsi ir po visko padarytų Jums masažą, kuris leis ne tik naikinti celiulitą, tačiau ir atsipalaiduoti.

5. Kūno įvyniojimas

Tokio tipo procedūras geriausia yra daryti specialiose klinikose. Tiesa, galimos ir namuose, kadangi šiuo metu net siūlomi paketai, kuriuose yra visos reikalingos priemonės procedūroms. Svarbiausia, kad procedūros metu kūnas kuo labiau degtų. Tuomet ir poveikis bus didesnis.

6. Pilingas

Jį galima ir tikrai verta daryti namuose. Tinka ne tik specialios priemonės, kurios gali kai kuriems atrodyti labai brangios, tačiau ir kava. Svarbiausia, kad tos priemonės nebūtų per daug agresyvios. Taip pat reikia labiausiai trinti tas vietas, kuriose yra celiulitas. Visgi, geriausia yra masažuoti visą kūną. Taip pat po procedūros labai svarbu, kad kūnas būtų kuo labiau drėkinamas. Jis Jums už tai tikrai padėkos.

7. Limfodrenažinis masažas

Dar vienas masažo tipas, kuris labiausiai tinka atlikimui pas specialistus. Šio tipo masažui reikia specialios įrangos, kuri tikrai prieinama ne kiekviena. Ir tai yra normalu. Dažniausiai pas specialistus perkant abonementus galima tikrai nemažai sutaupyti. Tik reikia ieškoti tokio specialisto ir tokios klinikos, kur siūlomos geriausios kokybės paslaugos. Taip pat žiūrėkite, kad jos būtų teikiamos legaliai. Tai yra kokybės garantija.

8. Vakuuminis masažas

Galiausiai, didelį poveikį turi ir vakuuminis masažas. Jos metu aktyvinamos riebalinės liaukos ir dažniausiai jau po vienos procedūros yra matomas gana ryškus rezultatas, kuris džiugina.

Kaip jau minėjome – visada geriausia yra suderinti skirtingas priemones. Tokiu atveju poveikis bus ir greitesnis ir tuo pačiu didesnis.

9. Technologijų inovacijos, apjungiančios kelias technikas.

Viena tokių – „Venus Legacy™“ – tai viena naujausių ir unikaliausių technologijų, kurią sukūrė estetinės medicinos procedūrų srityje pripažinta kompanija „Venus Concept“.

Patobulinta Venus 4D ™ technologija, apjungianti RF (daugia-polis radiodažnis)+ PEMF(elektromagnetinius impulsus) + VariPulse™ (mišri vakuuminė sistema)+ realaus laiko kalibravimo sistemas –  saugiam bei efektyviam rezultatui užtikrinti.

Svarbu! Siekiant geriausio ir saugiausio rezultato, šias procedūras gali atlikti tik profesionalus medicinos personalas! Procedūrai reikalingos konsultacijos su gydytoju, kuris pagal individualius požymius paskiria reikiamas procedūras!

Paskelbta: 2022-12-14