Krūtų skausmas - dėl ko jis būna?

Nors džiugu, kad moterys savo sveikatai dažniausiai skiria nemažai dėmesio, tačiau dažniausiai ir jo nepakanka, kadangi kiekvienais metais yra diagnozuojamos ligos, kurių buvo galima išvengti paprasčiausiai skyrus savo kūnui daugiau dėmesio.

Vienos dažniausiai moterims pasitaikančių problemų yra susijusios su krūtimis. Nors kai kurios jaučia ir krūtų skausmą, tačiau neieško priežasčių – kodėl taip yra. Tai galiausiai gali virsti net rimtomis ligomis, kurias nugalėti bus sunku.

  •       Cistos

Cistos gali atrodyti tik kaip smulkmena, kadangi jos atsiranda daugelyje žmogaus kūno vietų. Tačiau negydomos jos gali virti gana didelėmis problemomis, kurios ilgainiui sukelia išties rimtas ligas. Taigi, ir cistos krūtinėje gali būti tik kaip smulkmena arba galiausiai gali virsti rimta liga. Svarbiausia labai nebijoti, kai krūtinėje užčiuopiate kažką apvalaus. Daugelis moterų iškart pradeda nerimauti, kad tai yra auglys. Visgi, tai gali būti paprasčiausia cista, kuri nekelia Jūsų organizmui jokio neigiamo potyrio ir dažniausiai pati dingsta be jokių bandymų ją specialiai sutvarkyti.

  •       Žindymas

Krūtų skausmas, žinoma, gali trikdyti tas moteris, kurios žindo. Dažniausiai pačioje pradžioje pradėjus tai daryti jausmas gali būti nemalonus, kai kurioms net labai skauda. Tačiau dažniausiai ilgainiui skausmas dingsta ir tuo pačiu lieka tik malonumas, kurį norisi tęstis kuo ilgiau. Visgi, jeigu žindyti Jums nepavyksta – labai svarbu ieškoti specialistų, kurie Jums gali ištiesti pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Svarbiausia yra nekęsti skausmo, kadangi tai nėra normalu.

  •       Uždegimas

Lygiai taip pat krūties skausmas gali kankinti ir tokiu atveju, kai žmogų kankina uždegimas. Kodėl sakome žmogų? Kadangi išties labai dažnai ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai skundžiasi tokiomis problemomis. Tik gal kiek rečiau nei moterys. Juolab, jie dažniausiai yra linkę kentėti, o tai nėra normalu. Siūlome Jums kuo greičiau ieškoti priemonių, kurios gali padėti sumažinti galimus uždegimo procesus Jūsų kūnui.

  •       Galaktorėja

Galaktorėja yra vadinamas savaiminis pieno tekėjimas iš krūties net ir tokiu atveju, kai moteris nėra neseniai pagimdžiusi. Ar tai reikia gydyti? Žinoma, juk laktacija tada, kai jos neturi būti yra gana ryškus požymis, kad kažkas yra ne taip. Dažniausiai ši liga greitai išgydoma ir daugiau nebepasikartoja.

  •       Fibrocistiniai pakitimai

Fibrocistiniai pakitimai dažniausiai būna hormoninės kilmės, tačiau ir jų yra labai įvairių, tad siūlome ieškoti priežasčių, kurios gali sukelti ne tik krūties skausmus, tačiau taip pat ir daugiau įvairių sutrikimų, kurie apsunkina gyvenimą. svarbiausia, kad jie gali būti labai minimalūs ir niekaip paveikti žmogaus gyvenimo. Tik reikia bet kuriuo atveju pasitikrinti, kad moteris dėl to būtų rami.

Reguliarios krūtų patikros yra būtinos net ir tokiu atveju, kai moteriai jų neskauda ir ji nejaučia jokio kito diskomforto. Svarbiausia, kad šiuo metu patikros yra nemokamos, tad jomis pasinaudoti yra būtina. Skirkite sau ir savo kūnui kuo daugiau dėmesio. Tai leis  Jums būti sveikai ir laimingai.

Paskelbta: 2022-08-17