Grožio paslaugos

Klinikoje teikiame, pasaulyje įvertintas ir pripažintas kaip efektyvias, grožio paslaugas, skirtas pagerinti odos būklės kokybę.

Po individualios konsultacijos gydytojas, įvertinęs problemą bei Jūsų lūkesčius parinks Jums geriausiai tinkančią veido priežiūros programą ar metodą. Klinikoje naudojame tik aukščiausios kokybės sertifikuotus produktus!

Mūsų tikslas individualiai kiekvienam parinkti ir nepriekaištingai atlikti veido priežiūros programą ar metodą probleminei odai ir klientams, kurie nori užtikrinti bei pagerinti savo odos būklės kokybę.

Unavita klinikoje įsikūrusioje grožio oazėje sprendžiamos įvairios odos būklės problemos: aknė, randai, pigmentacija ir netolygus odos atspalvis, rozacija, raukšlės, stangrumą praradusi oda, sausa ir dehidratuota oda, paauglių oda, pasiruošimas bei priežiūra prieš ir po plastinių operacijų.

Specialistė yra sukaupusi didelę darbo patirtį dirbdama kosmetologe, turi ilgamatę patirtį vedant profesionalius, individulius ir grupinius apmokymus bei praktikumus kosmetikams ir kosmetologams Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Klinikoje naudojamos tik inovatyvios ir farmaceutinės (gydomosios) kilmės priemonės, kurios išsprendžia įvairias odos patologijas.

Leiskite sau pasidžiaugti gražia oda be chirurginių, lazerinių ar injekcinių intervencijų, nes mes atradome iš tiesų veikiantį algoritmą !

Grožio procedūrų nuotraukos

3 in 1 super-facial veido priežiūros procedūra „Geneo“

„OXYGENEO®“

„Trys viename“ koncepcija atgaivina ir pagerina odos struktūrą ir tonusą: pasitelkiami už deguonies kiekį odoje atsakingi procesai, oda švelniai nušveičiama ir paruošiama veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimui.

„TRIPOLLAR® RF“

Paskirstant sutelktą RF energiją ir taip paskatinant odos šildymą kontroliuojamu būdu, paskatinama kolageno ir elastino skaidulių gamyba ir atnaujinama oda.

„ULTRASOUND“

Sukuriant vibraciją ir pertvarkant epidermio ląsteles, taip siekiant padidinti raginio sluoksnio laidumą ir pagerinti odos maitinimą, ultragarso bangomis pagerinama kraujotaka bei veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimas.

„Geneo“ – tai pažangiausia veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią odą. Tai unikali veido priežiūros procedūra „trys viename“, veikianti odą tiek jos išorėje, tiek viduje ir sujungianti kliniškai patvirtintas technologijas – „Tripollar RF“, „Oxygeneo“ ir „Ultrasound“. Taikydami šias technologijas, skatiname natūralius kūno procesus, atnaujinančius ir papildančius odą.

Procedūros eiga:

Pirmame etape radio dažnio dėka sklindanti šilumos banga prasiskverbia per odą ir paveikia dermį, kuris restruktūrizuoja, remodeliuoja pasenusį kolageną ir tuo pačiu skatina naujo kalogeno ir elastino gamybą.
Kaip tai veikia?
Išskiriamos elektros bangos (mikroinpulsai), kurios sukelia giluminį temperatūros kylimą gydomoje vietoje. Kai giliai (iki 7 mm) esančio kolageno temperatūra pasiekia 45°C-65 °C, jis natūraliai ir staigiai susitraukia, todėl stimuliuojamas naujo jauno kolageno susidarymas, kad būtų užpildyta susidariusi tuštuma. Tai yra pats natūraliausias būdas spręsti odos problemas – raukšles, suglebimą, tonuso praradimą.
Šio proceso metu formuojamas naujas kolagenas, kurio kokybė tokia pat kaip ir susiformavusio jaunystėje. Kolagenas gamina medžiagą, kuri sutvarko odos spalvą, odos tempimą, stangrumą ir elastingumą.
Koks šios procedūros poveikis?
Oda tampa lygesnė ir stangresnė, ryškesni veido kontūrai, lyginamos raukšlės ir gilios mimikų linijos. Mažinama pasmakrė bei pajuodę paakiai. Pakeliami antakiai, stangrinami akių vokai. Taip išgaunamas daug jauniau atrodantis veidas (liftingo efektas). Visa tai įvyksta fibroplastų dėka, kurie skatina naujo kolageno atsiradimą.

Antrame etape atliekama triguba oksigenacijos, eksfoliacijos ir veikliųjų sudedamųjų dalių įvedimas į odą. Unikalios sudėties kapsulės ir gelio pagalba sukuriamos natūralios fiziologinių procesų reakcijos:

  • Eksfoliacija, t.y. nuvalomi apmirę paviršiniai odos ląstelių sluoksniai. Taip stimuliuojamas vidiniame odos sluoksnyje esančių ląstelių augimas ir skatinamas jos atsinaujinimas. Nuvalius apmirusią odą į jos vidinį sluoksnį lengviau prasiskverbs deguonis bei maitinamosios medžiagos.
  • Oksigenacija, t.y. deguonies įsotinimas į odą. Dėl deguonies trūkumo oda greičiau sensta ir vysta. Jau po pirmos procedūros oda prisotinama deguonimi, todėl tampa gaivesnė, energingesnė ir sveikesnė.

Ultragarso bangų poveikiu ir aktyvių medžiagų serumo pagalba, aktyvinami regeneraciniai procesai, kurių dėka oda tampa stangresnė, sumažėja raukšlių gylįs, pagražėja odos spalvą ir vientisumas.Ultragarso bangos pagerina kraujotaką ir padeda geriau įsisavinti veikliąsias sudedamąsias dalis. Ši saugi ir neskausminga procedūra akivaizdžiai pagerina odos struktūrą ir tonusą.