Gydytojų specialistų konsultacijos

Gydytojų specialistų konsultacijos

Klinikoje dirba šeimos, vidaus, vaikų ligų gydytojai ir kiti specialistai, kurie suteiks Jums išsamią konsultaciją, skubiai atliks tam tikrus diagnostinius ar laboratorinius tyrimus. Esant poreikiui klinikoje atliekamos lašinių infuzijos.

UnaVita klinikoje įrengtas modernus odontologijos centras, kuriame teikiamos plataus spektro odontologinės paslaugos. Pasitelkiant pažangias technologijas klinikoje atliekamas terapinis ir endodontinis dantų gydymas…

„UnaVitos“ klinikoje teikiamos aukštos kvalifikacijos ir ilgalaikę patirtį turinčių gydytojų ginekologijos paslaugos: profilaktinė ginekologija, ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, profilaktiniai moterų sveikatos patikrinimai, nustatomos ir gydomos įvairios ginekologinės ligos.

Konsultuoja suaugusius ir vaikus dėl širdies veiklos sutrikimų, atliekame išsamius diagnostinius tyrimus, diagnozuoja širdies ligas, skiria gydymą ir rekomendacijas. Nustato sportuojančių asmenų fizinio krūvio ribas. Vaikų kardiologas atlieka nėščiųjų ultragarsinius tyrimus dėl galimos vaisiaus širdies patologijos bei įgimtų širdies ydų.

Konsultuoja, diagnozuoja ir gydo prostatos, šlapimo pūslės, šlapimo takų ligas (gerybibę prostatos hiperplaziją, ūminį ir lėtinį prostatitą, šlapinimosi sutrikimus ir kt.)

Gydytojas endokrinologas konsultuoja dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimų: sergant diabetu, antinksčių ligomis, esant skydliaukės veiklos sutrikimams.

Konsultuoja pacientus dėl neurologinių sutrikimų (galvos skausmai, migrena, stuburo ligos, raumenų ligos, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, nervų sistemos ligos, epilepsija, nemiga ir kt. nervų sistemos ligos).

Vidaus organų echoskopijuotojas atlieka pilvo organų (kepenų, tulžies pūslės, kasos, inkstų, šlapimo pūslės, gimdos, kiaušidžių arba prostatos) ir kirkšnų kraujagyslių, taip pat krūtų, skydliaukės, sąnarių (riešo/alkūnės/peties/čiurnos/kelio) ultragarso tyrimus.

Patyręs kraujagyslių chirurgas konsultuoja ir atlieka diagnostinius tyrimus pacientams, sergantiems ivairiomis kraujagysliu ligomis (išsiplėtusios poodinės kojų venos, kojų arterijų aterosklerozė, kaklo arterijų patologija, pilvo aortos aterosklerozė).

Vaikų neurologas konsultuoja ir gydo vaikus bei kūdikius, sergančius nervų sistemos ligomis: galvos, stuburo skausmai ir patologija, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, potrauminiai sutrikimai ir kt.). Vaikų neurologas išsamiai įvertina kūdikių psichomotorinį išsivystymą, refleksus, esant reiklaui skiria gydymą.

„UnaVitos“ klinikoje teikiamos plataus spektro dermatologijos paslaugos. Mūsų gydytojai dermatologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairius odos susirgimus bei teikia estetinės dermatologijos paslaugas.

Alerginiai susirgimai kamuoja vis daugiau pacientų. Ignoruoti simptomų nereikia – šiuolaikinės tyrimų galimybės gali ne tik labai pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir kai kuriais atvejais sustabdyti ligos progresavimą.