Išsamūs echoskopiniai tyrimai moterims

Vienas vizitas - išsamus sveikatos įvertinimas!

Nuolatos skubantiems ir stokojantiems laiko – echoskopinė ištyrimo programa – puikus pasirinkimas! Echoskopija – tai greitas, patikimas ir pažangus diagnostikos metodas, kai vos per 30 min. galima nuodugniai įvertinti asmens sveikatos būklę!
Echoskopiniu tyrimu greitai ir patikimai diagnozuojamos skydliaukės, krūtų, pilvo organų, inkstų ir šlapimo pūslės, dubens organų ir kitos ligos.

Unavita klinikoje esame paruošę specialias išsamaus echoskopinio tyrimo programas moterims bei vyrams. O derindamiesi prie Jūsų gyvenimo tempo – viską atliekame vieno vizito metu!

Echoskopinė ištyrimo programą rekomenduojama atlikti vieną kartą metuose. Taip padidinsite tikimybę laiku pastebėti daugelį negalavimų, kurie dažniausiai ligos pradžioje yra besimptomiai! Klinikoje naudojamas modernus echoskopinis aparatas, leidžiantis nustatyti menkiausius darinius, indikuojančius net apie pradines vėžio stadijas!

Unavita klinikoje echoskopuoja gydytoja – echoskopuotoja med. m. dr. Vilma Brimienė. Tai viena geriausių echoskopuotojų Lietuvoje, kuri profesionaliai įvertins Jūsų vidaus organų būklę! Gydytoja džiaugiasi, kad augantis žmonių sąmoningumas dėl požiūrio į savo sveikatą bei profilaktinius patikrinimus, leidžia išvengti itin skaudžių pasekmių ateityje! Anksti diagnozuota problema, ženkliai palengvina gydymą ir padeda išvengti rimtų komplikacijų.

Unavita klinikos filosofijoje išskirtinį dėmesį skiriame būtent ankstyvajai diagnostikai.
Kviečiame rasti laiko savo sveikatos įvertinimui

Konsultacijas teikia:

Gydytoja