Glutationas – būdas sustabdyti laiką ir senti gražiai

Paskelbimo data - 2023 rugsėjo 22 d.

Visais laikais žmonės ieškojo būdų, kaip amžinai išlikti jauniems. Pirmosios raukšlelės aplink akis, liudijančios, jog žmogus dažnai šypsosi, retai kada atneša džiaugsmą – dažniausiai kartu su pirmaisiais senėjimo simptomais prasideda ir nelygi kova su gamta. Glutationas – galingas antioksidantas, pirmiausia veikiantis kaip organizmo šluota ir kovojantis su laisvaisiais radikalais. Glutationą galima vartoti siekiant skirtingų tikslų, tačiau vargu ar rasime kitą preparatą, iš tiesų padedantį sustabdyti laiką.  

Intraveininė terapija prasideda pas šeimos gydytoją  

Klaidinga manyti, kad intravenines terapijas galima pasiskirti ir naudoti kada tik užsimanoma pageidaujamo poveikio. Klinikoje UnaVita prieš bet kurią intraveininę terapiją būtina pasikonsultuoti su gydytoju, kuris įvertinęs paciento būklę, pagal poreikį atlikęs reikiamus tyrimus ir išklausęs lūkesčius, parenka tinkamą intraveninę terapiją. Intravenines terapijas atlieka ir jų metu pacientus prižiūri kvalifikuotas medicininis personalas. Be abejonės, yra laikomasi visų saugumo priemonių ir maksimalios higienos. Intraveninės terapijos ne retai be pagrindo nuvertinamos kaip nebūtina ar net žalinga procedūra. Kalbant faktais, svarbu paminėti, kad idealiu atveju vartojant maisto papildus įprastu būdu per virškinamąjį traktą, pasisavinama iki 50% veikliųjų medžiagų. Tuo tarpu intraveninių procedūrų metu vitaminai ir kitos veikliosios medžiagos yra lašinamos tiesiai į kraują, tad jų pasisavinime 100%. Kadangi intravenines terapijas paskiria ir dėl jų konsultuoja gydytojai, jas atlikti visiškai saugu, efektyvu ir jų poreikis bei būtinumas įvertinamas specialistų.  

Kaip pasiruošti intraveninei terapijai? 

  1. Apsilankykite pas šeimos gydytoją ir pasikalbėkite su juo apie savo lūkesčius, jei reikia – atlikite kraujo tyrimus.
  2. Keletą valandų prieš intraveninę terapiją venkite alkoholio ir kofeinio, kurie skatina organizmo dehidrataciją ir gali pabloginti maistinių medžiagų įsisavinimą. 
  3. Rinkitės sveiką, maistingą maistą. Sklando mitas, jog intraveininės terapijos yra efektyvesnės kuomet pacientas jas atlieka tuščiu skrandžiu. Priešingai – pasirūpinkite kad organizmas turėtų pakankamai resursų medžiagų apykaitos procesams palaikyti.
  4. Apsirenkite laisvus, patogius drabužius. Svarbu kad jūsų drabužiai netrukdytų laisvai pasiekti rankų venas, į kurias bus lašinamas preparatas.  

 

Intraveninės terapijos eiga 

Atvykus intraveninės terapijos, jus pasitiks kvalifikuotas medicinos darbuotojas, kuris pasiūlys jums patogiai įsitaisyti. Įvedus intraveninį kateterį, tiesiai į veną bus lašinamas gydytojo paskirtas tirpalas su reikiamais vitaminais, mineralais ir kitomis maistinėmis medžiagomis. Lašinimo procesas trunka 40-60 minučių. Tiek atliekant terapiją, tiek po jos, pacientai yra stebimi medicinos personalo, kuris vertina pacientų gyvybines funkcijas ir užtikrina procedūros saugumą. Procedūros poveikį pacientai pajunta iš karto, tačiau ryškiausias efektas juntamas po 12-24 valandų.  

 

Glutationas. Nauda jūsų sveikatai 

Glutationas - tai 3 amino rūgščių (cisteino, glicino ir glutamino rūgšties) baltymo molekulė bei imuninės sistemos stiprintojas. Glutationas pirmiausia vertinamas dėl savo antioksidacinio poveikio bei gebėjimo kovoti su laisvaisiais radikalais ir net pašalinti sunkiuosius metalus iš organizmo. Kai jūsų kūnas yra veikiamas toksinų, glutationas suvartojamas greičiau, nei jis gaminamas. Antioksidantai, tokie kaip glutationas, atkuria ir apsaugo nuo šių toksinų sukeltos žalos ir uždegimo. 

Glutationo nauda:

  • suriša ir pašalina kenksmingus toksinus, laisvuosius radikalus ir net sunkiuosius metalus iš organizmo;
  • palaiko imuninę sistemą, padeda kovoti su infekcijomis, uždegimais;
  • gerina širdies ir galvos kraujotaką;     
  • skaistina odą, gerina plaukų būklę;
  • didina ilgaamžiškumą provokuodamas tolomerų, kurie siejami su senėjimo procesais, nykimo sulėtėjimą taip stabdant senėjimo procesus.

Glutationas ypač tinka kovojant su infekcijomis ir uždegimais, todėl stebimas didelis jo efektyvumas kombinuojant glutationo intravenines terapijas kartu su rimtų susirgimų gydymu.  

Glutationas naudojamas:      

  • gydant lėtines infekcijas, pvz. – Laimo ligą;    
  • kraujotakos stiprinimui po insulto/infarkto, sergant išemine širdies ar smegenų liga, diabetu;
  • kaip antioksidantų terapija sergant automuninėmis ligomis ar esant onkologiniam susirgimui. 

 

Glutationas. Nauda jūsų grožiui  

Taip, tai tiesa – glutationas gali padėti sustabdyti senėjimo procesus. Nobelio premijos laureatai mokslininkai E. Epel, E. Blacburn atrado, jog žmogaus gyvenimo trukmė yra tiesiogiai susijusi su tolomerais – chromosomų „galiukais“. Kiekvienoje žmogaus kūno ląstelėje yra 23 chromosmomos, kurių kiekvienos galuose yra po du tolomerus. Patys tolomerai neturi jokios genetinės informacijos, nes yra sudaryti iš nuosekliai išsidėsčiusio TTAGGG nukleotidų rinkinio. Bėgant metams, tolomerų ilgis trumpėja, o kuo ilgesni tolomerai – tuo jauniau atrodo žmogus. Tad radus būdą, kaip sustabdyti jų trumpėjimą, galima sustabdyti ir senėjimo procesus, tokius kaip plaukų žilimas, odos ir kūno pokyčiai.   

Būtent glutationas teigiamai veikia tolomerus taip stabdydamas jų trumpėjimą. Pradėjus vartoti glutationą, pastebimai pagerėja paciento odos būklė – oda tampa skaistesnė, sumažėja spuogų. Be to, pastebima nauda plaukams – jie tampa tankesni, greičiau auga, galimas net sunykusio plaukų pigmento atsistatymas - sumažėja žilų plaukų kiekis. Be to, pacientai pastebi, jog jaučiasi daug gyvybingesni, pagerėja jų nuotaika, didėja atsparumas ligoms.  

 

Primename, jog glutationo terapija skiriama pasikonsultavus su šeimos gydytoju. Registracija intraveninėms terapijoms: https://unavita.lt/lt/paslaugos/intravenines-terapijos 

Daugiau informacijos galime suteikti telefonu: 8 652 33547 

Jūsų krepšelis tuščias
Mano krepšelis -
Bendra suma ...
Atsiskaityti
Registracija telefonu
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau.