Loading...

Paslaugos

Gydytojų specialistų konsultacijos

Šeimos klinika

Klinikoje dirba šeimos, vidaus, vaikų ligų gydytojai ir kiti specialistai, kurie suteiks Jums išsamią konsultaciją, skubiai atliks tam tikrus diagnostinius ar laboratorinius tyrimus

Esant poreikiui klinikoje atliekamos lašinių infuzijos.

Odontologija

UnaVita klinikoje įrengtas modernus odontologijos centras, kuriame teikiamos plataus spektro odontologinės paslaugos.

Pasitelkiant pažangias technologijas klinikoje atliekamas terapinis ir endodontinis dantų gydymas, dantų protezavimas, estetinis dantų plombavimas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, vaikučių dantų gydymas ir profilaktinė priežiūra.

Ginekologija

UnaVita klinikoje teikiamos aukštos kvalifikacijos ir ilgalaikę patirtį turinčių gydytojų ginekologijos paslaugos: profilaktinė ginekologija, ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas, profilaktiniai moterų sveikatos patikrinimai, nustatomos ir gydomos įvairios ginekologinės ligos.

Kardiologo konsultacijos

Konsultuoja suaugusius ir vaikus dėl širdies veiklos sutrikimų, atliekame išsamius diagnostinius tyrimus, diagnozuoja širdies ligas, skiria gydymą ir rekomendacijas. Nustato sportuojančių asmenų fizinio krūvio ribas. Vaikų kardiologas atlieka nėščiųjų ultragarsinius tyrimus dėl galimos vaisiaus širdies patologijos bei įgimtų širdies ydų.

Endokrinologo konsultacijos

Gydytojas endokrinologas konsultuoja dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimų: sergant diabetu, antinksčių ligomis, esant skydliaukės veiklos sutrikimams.

Neurologo konsultacijos

Konsultuoja pacientus dėl neurologinių sutrikimų (galvos skausmai, migrena, stuburo ligos, raumenų ligos, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, nervų sistemos ligos, epilepsija, nemiga ir kt. nervų sistemos ligos).

Vidaus organų echoskopuotojas

Vidaus organų echoskopijuotojas atlieka pilvo organų (kepenų, tulžies pūslės, kasos, inkstų, šlapimo pūslės, gimdos, kiaušidžių arba prostatos) ir kirkšnų kraujagyslių, taip pat krūtų, skydliaukės, sąnarių (riešo/alkūnės/peties/čiurnos/kelio) ultragarso tyrimus.

Kraujagyslių chirurgas

Patyręs kraujagyslių chirurgas konsultuoja ir atlieka diagnostinius tyrimus pacientams, sergantiems ivairiomis kraujagysliu ligomis (išsiplėtusios poodinės kojų venos, kojų arterijų aterosklerozė, kaklo arterijų patologija, pilvo aortos aterosklerozė).

Vaikų neurologas

Vaikų neurologas konsultuoja ir gydo vaikus bei kūdikius, sergančius nervų sistemos ligomis: galvos, stuburo skausmai ir patologija, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, potrauminiai sutrikimai ir kt.). Vaikų neurologas išsamiai įvertina kūdikių psichomotorinį išsivystymą, refleksus, esant reiklaui skiria gydymą.

Alergologija ir klinikinė imunologija

Alerginiai susirgimai kamuoja vis daugiau pacientų. Ignoruoti simptomų nereikia – šiuolaikinės tyrimų galimybės gali ne tik labai pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir kai kuriais atvejais sustabdyti ligos progresavimą.

UnaVita klinikoje atliekami kraujo, odos ir odos lopo alergijos tyrimai padės ligą diagnozuoti, o gydytojo alergologo konsultacija – parinkti Jums tinkamiausią ligos suvaldymo ar gydymo planą.

Vaikų ligos

Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos vaikų ligų gydytojai ir specialistai, kurie suteiks išsamias konsultacijas apie vaiko sveikatą.

Klinikos jauki aplinka leis vaikučiams pamiršti baimės jausmą, čia jie turės įvairių užsiėmimų ir žaidimų. O didelę kompetenciją turintys gydytojai „apgaubs“ juos maloniu ir šiltu bendravimu.

Klinikoje atliekami įvairūs tyrimai bei procedūros.

DERMATOLOGIJA BEI PLASTINĖ IR REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

UnaVita klinikoje teikiamos plataus spektro dermatologijos paslaugos. Mūsų gydytojai dermatologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairius odos susirgimus bei teikia estetinės dermatologijos paslaugas.

Ozono terapija

Ozono terapija – tai visame pasaulyje plačiai taikoma procedūra, skirta šaltuoju metų laiku pastiprinti imuninę sistemą, o vasaros metu palaikyti gerą savijautą.
Ozonas yra stipriausias gamtinis oksidantas, aktyvaus deguonies šaltinis.

Ozonas skatina natūralią organizmo apsaugą, malšina skausmą, suteikia gyvybingumo. Taip pat kovoja su virusais ir bakterijomis Jūsų kūne, todėl skatiname išbandyti šią procedūrą.

Urologas

Konsultuoja, diagnozuoja ir gydo prostatos, šlapimo pūslės, šlapimo takų ligas (gerybibę prostatos hiperplaziją, ūminį ir lėtinį prostatitą, šlapinimosi sutrikimus ir kt.)

Grožio paslaugos

Instrumentiniai tyrimai

Kraujo spaudimo matavimas parą laiko

Tyrimas skirtas nustatyti arterinio kraujo spaudimo kitimus paros bėgyje, kas leidžia objektyviai įvertinti vaistų, skirtų kraujospūdžiui reguliuoti, efektyvumą.

Holterio monitoriavimas

Tai širdies ritmo tyrimas (elektrokardiogramos registravimas) ir analizė visą parą, įprastomis jūsų gyvenimo sąlygomis. Šis tyrimas svarbus diagnozuojant išeminę širdies ligą, širdies ritmo sutrikimus bei širdies veiklos poky
ius per parą.

Veloergometrija - fizinio krūvio mėginys

Tyrimas skirtas nustatyti širdies išeminius pakitimus, fizinio krūvio pajėgumą, širdies raumens būklę, ritmo ir laidumo sutrikimus.

Elektrokardiograma (EKG)

Šis tyrimas– tyrimas skirtas diagnozuoti širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimus. Atlikus elektrokardiogramą, galima nustatyti įvairius širdies ritmo sutrikimus, širdies laidžiosios sistemos pažeidimus, išeminius pakitimus (gresiantį miokardo infarktą).

Arterinio kraujo spaudimo matavimas

Klinikoje matuojamas arterinis kraujo spaudimas laikantis tikslios metodikos. Pacientai apmokomi matuotis kraujo spaudimą sau ir artimiesiems.

Ultragarsiniai tyrimai

Širdies echoskopija

Šio tyrimo metu įvertinamas širdies raumuo, jo pajėgumas, ištiriama širdies vožtuvų būklė, kraujotakos pro vožtuvus pobūdis, vožtuvų susiaurėjimas (stenozė) ar nesandarumas (regurgitacija) širdies ertmių dydžiai, nustatoma koks yra širdies nusilpimo (nepakankamumo) laipsnis.

Kaklo kraujagyslių echoskopija

Tyrimo metu nustatomi miego arterijų sklerotiniai pakitimai, įvertinamas smegenų kraujotakos (ne)pakankamumas.

Rankų ir kojų kraujagyslių tyrimas

Rankų ir kojų venų echoskopijos metu diagnozuojama galūnių ištinimo priežastis, nustatomos venų varikozės, trombozė, venų susiaurėjimas dėl aterosklerozės, nustatomos kraujagyslių anomalijos. Procedūrų metu gali būti įvertinama įvairių medicininių prietaisų (pvz., katerių) padėtis.

Pilvo organų ultragarsinis tyrimas

Pilvo organų echoskopijos metu ištiriami inkstai, kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis, aorta ir kitos kraujagyslės esant pilvo skausmui ar pūtimui, sutrikusiai kepenų funkcijai, padidėjus kuriam nors organui, sergant inkstų ar tulžies pūslės akmenlige, hepatitu, kepenų vėžiu, kepenų ciroze, pielonefritu, kasos uždegimu (pankreatitu), kasos vėžiu ir kt. ligomis, esant aortos aneurizmai (išsipūtimui), kraujagyslių užsikimšimui (trombozė), susiaurėjimui dėl aterosklerozės. Kontroliuojant ultragarsu daromos inkstų, kepenų biopsijos.

Skydliaukės tyrimas

Skydliaukės echoskopija reikalinga, kai norima įvertinti skydliaukės morfologinius pakitimus (mazgeliai, cistos, grūdėtumas). Tikslinga atlikti, esant sutrikusiai funkcijai: hipotirozei ar hipertirozei. Kontroliuojant ultragarsu atliekamos skydliaukės biopsijos.

Laboratoriniai tyrimai

Bendraklinikiniai tyrimai

Krešėjimo sistemos tyrimai

Biocheminiai tyrimai

Imunuloginiai tyrimai

Imunohematologiniai tyrimai

Molekuliniai tyrimai

Taikomoji kineziologija

Taikomoji kineziologija (TK), tai alternatyvios medicinos technika, kuri susideda iš manualinio raumenų testavimo ir terapijos atskiroms kūno sistemoms (manualinė terapija, visceralinė terapija, refleksoterapija, masažas ir t.t.).